isten hozzászólása:

Az első 30. percben vágtunk nekik 6-ot, a második 30-ban meg egyet.
Erről eszembe jut egy (talán) Washington-Ottawa meccs pár évvel ezelőttről. az első 10 perc után 5-1-re vezetett valamelyik csapat. Gondoltam, itt lesz valami 30 gól biztos. Másnap megnézem a végeredményt: 5-1. :vigyor1:

Egy kicsit statisztikázok. A Tampa nyert 6-5-re, de Stamkos nem szerzett 1 pontot se.
Crosby most 6 ponttal van Stamkos előtt, a harmadik helyen lévő Ovechkin 12 ponttal van Crosby mögött.
A gólokat nézve Crosby 2-vel van Stamkos előtt, a harmadik helyen lévő Semin 5-tel van Sid mögött. Az isteni Ovechkin 11 gólnál jár. (Mi van ezekkel a ruszkikkal?)
Sidnek ha az "on pace"-t nézzük, akkor az lehet 67 gól is.

A Washington kikapott éjjel, ezzel pontban utolértük őket, helyezésben viszont átvettük a vezetést a szar keleten is, meg az egész ligában is, ami tudjuk, hogy nem jelent semmit, mert az atyaúristenek csak 1 ponttal vannak mögöttünk, de mi 4-gyel több meccset játszottunk.

Tudom, hogy ezek a statisztikák még fognak változni, de most egy kicsit örülök. Jó ez a streak, kár, hogy egyszer úgyis vége lesz.
Mondjuk én azt htitem, hogy a Columbus fog véget vetni neki, mert úgy jöttünk, hogy mi 8 győzelemmel, ők 4 vereséggel. De szerencsére nem így lett.